fbpx

ZESSTOS – Termomodernizacja, Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Magazyn Energii

Program Partnerski

"Razem do celu"

Jak to działa?

Na podstawie zawartej umowy, jako Polecający zobowiązujesz się polecać nasze usługi nowym Klientom. Za każdego nowego Klienta, który z Twojego polecenia skorzysta z naszych usług, otrzymasz nagrodę zgodnie z warunkami określonymi w naszym regulaminie.

laptop, apple, macbook-2562361.jpg
money, profit, finance-2696219.jpg

Nagroda

Nagroda pieniężna za polecenie nowego Klienta zostanie przelana na Twój podany numer rachunku bankowego, zgodnie z informacjami w naszej umowie. Osoba polecona otrzymuje zniżkę na usługi fotowoltaiczne w wysokości 300 zł rabatu!

Schemat poleceń:

Pierwsze polecenie: Uczestnik otrzymuje 300 zł

Łączna wartość otrzymanych funduszy z programu: 300 zł

Drugie polecenie: Uczestnik otrzymuje 400 zł

Łączna wartość otrzymanych funduszy z programu: 700 zł

Trzecie polecenie: Uczestnik otrzymuje 500 zł

Łączna wartość otrzymanych funduszy z programu: 1200 zł

Czwarte polecenie: Uczestnik otrzymuje 600 zł

Łączna wartość otrzymanych funduszy z programu: 1800 zł

Podsumowując:

Klient: Może otrzymać 1800 zł tylko za cztery polecenia! Z każdym kolejnym poleceniem stawka jest zwiększana

Osoba polecona: Otrzymuje 300 zł rabatu​

Zdecydowanie warto dołączyć do Programu Partnerskiego Zesstos. Jest to świetna forma dodatkowego zarobku, zwłaszcza gdy zna się wiele osób, które mogą skorzystać z usług firmy. Otrzymane nagrody rzeczowe były bardzo atrakcyjne, a ich wymiana na bony pieniężne to super pomysł bo zawsze na coś brakuje 🙂
Marta.K
Program Partnerski Zesstos to fantastyczna okazja na spłatę rat kredytu. Polecając usługi firmy można zdobyć bony pieniężne i wykorzystać je do spłat rat za fotowoltaikę. To świetne rozwiązanie na dodatkowy zastrzyk gotówki!
Robert.P
Bardzo polecam Program Zesstos! To super okazja do zdobycia dodatkowych nagród za polecenie usług tej firmy. Dzięki temu programowi udało mi się zdobyć kilka atrakcyjnych nagród rzeczowych, które wymieniłam na bony pieniężne. Proces rejestracji był prosty, a informacje o dostępnych nagrodach zawsze dostępne na stronie programu lub dzięki mojemu doradcy handlowemu. Cieszę się, że mogłam skorzystać z tej szansy i mam zamiar kontynuować polecanie usług Zesstos!"
Tomasz.N
Jestem bardzo zadowolona z Programu Partnerskiego Zesstos. Rejestracja niczego nie wymagała, nagrody pieniężne wypłacane regularnie lub cyklicznie. Co najlepsze, można je wymienić na nagrody rzeczowe, Dziękuję Zesstos za tę wspaniałą inicjatywę!
Justyna.S

Gotowy do współpracy?

Przeczytaj regulamin programu poleceń
„Razem do celu”

Warunki skorzystania z Programu Partnerskiego:

1. Okres trwania programu: od 01.08.2023 do 31.12.2023 r.

2. Uczestnik programu musi mieć ukończone 16 lat.

3. Uczestnik zostanie poinformowany o dostępnych nagrodach poprzez rejestrację na stronie programu lub kontakt z doradcą handlowym.

4. Nagrody rzeczowe można wymienić na bony pieniężne.

5. Polecający nie musi korzystać z usług firmy Zesstos.

6. Polecenie jest skuteczne, jeśli osoba polecona skorzysta z usług firmy Zesstos.

7. Tylko skuteczne polecenia zakwalifikują się do otrzymania nagród rzeczowych wymienialnych na bony pieniężne.

8. Pytania dotyczące programu partnerskiego należy kierować na adres e-mail: pp@zesstos.pl lub na naszym facebooku.com/zesstos

9. Firma Zesstos zastrzega sobie prawo do zmiany nagród rzeczowych w trakcie trwania programu.

10. Bony pieniężne i nagrody rzeczowe będą dostarczone przez dedykowanego doradcę handlowego lub kuriera na wskazany adres przez podmiot polecający.

11. Polecenie innego podmiotu, który zarejestruje się w firmie Zesstos, jest równoważne z uzyskaniem jednego skutecznego polecenia dla pierwszego podmiotu.

12. Podmiot polecający może zgłaszać nieograniczoną liczbę osób poleconych i otrzymywać gratyfikacje w formie bonów pieniężnych oraz nagród rzeczowych.

13. Firma Zesstos przekaże zgłoszenie dedykowanemu opiekunowi handlowemu w celu kontaktu z potencjalnym klientem i przedstawienia oferty wraz z finalizacją umowy.

Podsumowując, aby skorzystać z programu partnerskiego, należy mieć ukończone 16 lat i polecić firmę Zesstos innym osobom, które skorzystają z ich usług. Skuteczne polecenia kwalifikują się do otrzymania nagród rzeczowych, które można wymienić na bony pieniężne. Możliwe jest zgłaszanie wielu osób poleconych, co daje szansę na otrzymanie różnych gratyfikacji. Program obowiązuje w określonym okresie, a wszelkie pytania można kierować na wskazany adres e-mail.

Uzupełnij formularz

Zyskaj darmowy audyt, pozwól naszemu doradcy się z Tobą skontaktować.